W ramach projektu „Wiedza i kompetencje. Program podnoszenia jakości oferty edukacyjnej w Gminie Władysławowo.”, prowadzone są zajęcia rozwijające z języka angielskiego. Zajęcia te, mają na celu rozwijanie wszystkich czterech sprawności językowych, tj. słuchania, czytania, mówienia i pisania, umożliwiających swobodne komunikowanie się. Adresatami programu są uczniowie, szczególnie zainteresowani językiem. Na zajęciach koła uczniowie mają okazję pracować z platformą edukacyjną, autentycznymi materiałami, pracować metodą projektową oraz korzystać z nowoczesnej pracowni językowej.

Zdjęcie1

Zdjęcie2

Zdjęcie3

Zdjęcie4

Zdjęcie5

W ramach projektu unijnego w szkole prowadzone są zajęcia rozwijające z języka angielskiego.
Celem zajęć jest poprawa potencjału edukacyjnego, wzrost wiedzy i umiejętności uczniów z klasy trzeciej.
Zajęcia odbywają się po lekcjach uczniów zawsze w środy o godzinie 14:35.

Zdjęcie5