Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 24.09.2019r. odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący: Iga Kozakiewicz VIIIc

Zastępca przewodniczącego: Maria Trafankowska VIIIc

Sekretarz: Natalia Myszk VIIc

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcomserdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Dzień Chłopaka - dzień krawata

Dnia 30.09.2019r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Aby uatrakcyjnić to święto uczniowie założyli na zajęcia krawaty. Dodatkowo, uczniowie, którzy wzięli udział w tej akcji zostali zwolnieni z odpowiedzi ustnej na lekcjach w tym dniu.

Dyskoteka szkolna

W piątek 25 października odbyła się pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym. Dla urozmaicenia wieczoru Samorząd Uczniowski przygotował kawiarenkę w której można było zakupić słodkości i napoje. Dużą atrakcją okazała się zumba oraz konkursy zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne imprezy!

Wieczór filmowy

W środowe popołudnie (30 października) Samorząd Uczniowski zorganizował wieczór filmowy dla klas I-III. Młodzi uczniowie mieli możliwość obejrzenia filmu animowanego pt. ,,Coco". Podczas projekcji bajki nie zabrakło wzruszeń i śmiechu. Tradycyjnie tak jak w kinie uczniowie przed seansem mogli zakupić popcorn i soczki.

Zdrowy kącik

W ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania (8 listopada) Samorząd Uczniowski przygotował kącik zdrowej żywności. W trakcie przerw można było zakupić sałatki owocowe, ciasto marchewkowe, szaszłyki z warzyw i owoców, galaretki oraz kanapki.

Dyskoteka szkolna

Jak co roku w okresie andrzejkowym Samorząd Uczniowski zorganizował Dyskotekę Szkolną. Zabawa trwała od godziny 17:00 do 20:00. Wszystkim uczniom klas IV-VIII serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Zbiórka używanych telefonów komórkowych

W ostatnim czasie Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę używanych telefonów. Do 15 listopada uczniowie mogli przynosić do szkoły stare, niepotrzebne komórki. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom, a niesprawne zostaną przekane do recyklingu.